כותרות השבת: המרד של המקורב לפוטין ברוסיה

כותרות השבת: המרד של המקורב לפוטין ברוסיה
כוח וגנר החליט לצאת נגד הצבא הרוסי ופלש למדינה • סנגורי נתניהו מגיבים לראשונה להתפתחויות במשפט תיק האלפים • יהודים הציתו בתים וכלי רכב בכפר פלסטיני מצפון לרמאללה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כותרות השבת פוש
צילום: כותרות השבת פוש

הפיכה? מפקד כוח וגנר, שהוכרז מבוקש, חדר עם כוח צבאי לרוסיה

יבגני פריגוז'ין, מפקד יחידת שכירי החרב "כוח וגנר", הודיע הלילה (שבת) בערוצי הטלגרם שלו שחצה את גבול רוסיה יחד עם 25,000 לוחמים. "חצינו את הגבול לרוסיה, נשמיד כל מה שיעמוד בדרכנו, נלך עד הסוף", הוא טען. 

לפעולה זו התכוננו שירותי הביטחון הרוסיים, שהגבירו את האבטחה סביב מבני ממשלה, מרכזי תחבורה ומוקדים חשובים אחרים בבירה מוסקווה בעקבות ההצהרות של פריגוז'ין. בתמונות ובסרטונים המופצים ברשת נראים משוריינים וכלי רכב צבאיים נעים ברחובות מוסקווה, בחלקם ליד בנייני הממשלה והדומא (הפרלמנט הרוסי).

לידיעה המלאה לחצו כאן

לכל העדכונים מההתפתחויות ברוסיה לחצו כאן

יהודים הציתו בתים וכלי רכב בכפר פלסטיני מצפון לרמאללה

ההתפרעויות בכפרים הפלסטינים נמשכות: במהלך היום (שבת), יהודים תקפו את הכפר אום ספא והציתו בו שני בתים, שני כלי רכב ומשאית. בתקרית אחרת באזור יידו יהודים אבנים לעבר נהג אמבולנס פלסטיני, והוא נפצע קל. בלילות האחרונים פלסטינים חסמו את כביש 465 הסמוך, בו נוסעים גם פלסטינים וגם יהודים. הם חסמו אותו באמצעות אבנים, ויידו אבנים לעבר כלי רכב.

לידיעה המלאה לחצו כאן

סנגורי נתניהו ואלוביץ': עמדת היועמ"שית - פזיזה ומופרכת

הדרמה במשפט נתניהו: בעקבות ההתפתחויות האחרונות בתיק 4000, פרסום עמדת היועמ"שית ולקראת עדות ארנון מילצ'ן באולם מלון בברייטון, סנגוריהם של נתניהו ואלוביץ' מגיבים היום (שבת) לראשונה להתפתחויות האחרונות. הסנגורים יוצאים נגד ההדלפות, המליצו לתביעה לשקול למשוך את אישום השוחד וכינו את עמדת היועמ"שית כ"פזיזה ומופרכת"

לידיעה המלאה לחצו כאן

גורם מדיני: "המדיניות של סמוטריץ' מקרבת אותנו לבידוד מדיני חסר תקדים"

גורם מדיני מתח ביקורת חריפה על שר האוצר בצלאל סמוטריץ' ועל השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בשל הקריאה שלו לעלות למאחזים עקב הפיגוע. "המדיניות של סמוטריץ' מקרבת אותנו לבידוד מדיני חסר תקדים" אמר, והוסיף, כי "בן גביר, השר שאחראי על אכיפת החוק - קורא להפר את החוק".

לידיעה המלאה לחצו כאן

30 מטר בשטח ישראל עם גנרטורים: תיעוד ופרטים חדשים על עמדת חיזבאללה בהר דב

עמדת חיזבאללה בשטח ישראל: עמדות האוהלים של ארגון הטרור הוקמו כ-30 מטרים בתוך שטח ישראל, ובמקום הוצבו גנרטורים כדי לאפשר את שהיית לוחמי חיזבאללה במתחם. כך נחשף אתמול בחדשות שישי. בתיעוד נראה לוחם חיזבאללה חמוש ולובש ציוד מגן. לפי גורם דיפלומטי, לפחות בחלק מהזמן שהו במתחם לוחמים מיחידת העילית של חיזבאללה, כוח רדואן.

לידיעה המלאה לחצו כאן

גדעון סער: מצדיק ניסיון להגיע להסדר טיעון עם נתניהו

לאחר פרסום המסר של השופטים במשפט נתניהו לתביעה כי הם יתקשו להרשיע את נתניהו בסעיף השוחד בתיק 4000, חבר הכנסת גדעון סער הצדיק ניסיון להגיע להסדר טיעון עם נתניהו. בריאיון למואב ורדי בתוכנית חדשות שישי בכאן 11, אמר סער שהאינטרס הציבורי הוא סיום הסאגה ארוכת השנים של המשפט. 

לידיעה המלאה לחצו כאן

מסרטן ורעיל: בעולם נלחמים בסיגריות האלקטרוניות - ומה בישראל?

סיגריות אלקטרוניות אולי נתפסות כמתוחכמות יותר ובעיקר כמזיקות פחות, אבל למעשה הן רעילות לגוף כמו סיגריות רגילות אם לא יותר. בעולם כבר מבינים עד כמה הסיגריות הללו מסוכנות, במיוחד עבור בני הנוער שמתפתים אליהן בקלות, ונלחמים בהן בכל הכוח

 

הפופולריים