פרסום ראשון: בשל קיצוץ - הסוף לקייטנות בחינם לשכבות החלשות

פרסום ראשון: בשל קיצוץ, הסוף לקייטנות חינם לשכבות חלשות
בעקבות קיצוץ לטובת החינוך המיוחד, הקייטנות יעלו 10 שקלים • במשרד החינוך טוענים: כשהקייטנה הייתה בחינם הורים נרשמו ולא הגיעו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גן ילדים, גן משחקים
צילום: כאן חדשות

פרסום ראשון: הקייטנות החינמיות בקיץ ובחגים לשכבות החלשות יתומחרו במחיר של עשרה שקלים, כך פורסם היום (שני). תימחור הקייטנות מגיע בעקבות קיצוץ של 150 מיליון שקלים במשרד החינוך עבור החינוך המיוחד. במשרד החינוך טוענים כי כשהקייטנה הייתה בחינם הורים רבים נרשמו אך לא כולם הגיעו.

מלבד זאת, יבוטלו גם התוספות לסייעות המטפלות בילדים עם אלרגיות. הקיצוצים יתווספו ל-200 מיליון שקלים שייתן משרד האוצר כדי לפתוח את שנת הלימודים בחינוך המיוחד. במשרד החינוך הבינו כי יותר מ-1,000 תלמידים התווספו לחינוך המיוחד, דבר שיצריך עוד 350 מיליון שקלים.

יו"ר ארגון המורים רן ארז דחה היום את הצעת שר האוצר בצלאל סמוטריץ ושר החינוך יואב קיש לשכר המורים. "שנה וחצי שאנחנו מנהלים מו"מ בנפש חפצה ובידיים נקיות תוך עשיית מספר פשרות במו"מ כאשר משרדי האוצר והחינוך לא היו למעשה באמת במו"מ ולא התקדמנו כלל", מסר ארז. לדברי ארז, "לאור המספרים שפורסמו על ידי השרים אנחנו מבינים שלא למדו כלום ולא שכחו כלום והם נשארים באותן עמדות שהיו לפני שנה".

 

הפופולריים