פרסום ראשון: הנאשם ברצח יורי וולקוב ביקש שחרור מיידי

פרסום ראשון: הנאשם ברצח יורי וולקוב ביקש שחרור מיידי
בקשתו של הנאשם עדי מזרחי מגיעה על רקע הדרישה של הפרקליטות מהמשטרה לבצע שורה של השלמות חקירה בתיק
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדי מזרחי
צילום: ללא

עדי מזרחי, שנאשם ברצח יורי וולקוב במעבר חצייה, הגיש במהלך סוף השבוע בקשה לשחרור מיידי - כך פורסם הערב (שבת) בחדשות השבת בכאן 11. הבקשה שהגיש מזרחי הגיעה לאחר שבפרקליטות הורו לאחרונה למשטרה באופן חריג לבצע השלמות חקירה בתיק, זאת כשנה לאחר הגשת כתב האישום.

ההוראה החריגה של הפרקליטות לביצוע השלמות חקירה בעיצומו של ההליך המשפטי, באה על רקע פגישה שנערכה עם סניגורו של הנאשם במטרה להגיע להסדר טיעון. במהלך הפגישה עלו שורה של סימני שאלה בנוגע לממצאים בתיק, ולאחר מכן ביקשה הפרקליטות לבצע השלמות חקירה שיתמקדו בדו"ח הפתולוגי.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

חרף הודאותו של מזרחי בדקירתו של וולקוב, כעת הנאשם טוען כי נתן מכה לבית החזה של וולקוב, אך לא דקר אותו. שכן, השינוי בטענתו מגיע בעקבות דרישת הפרלקיטות מהמשטרה. בתגובה לפרסום, מפרקליטות המדינה נמסר לכאן חדשות: "איננו מתייחסים למשא ומתן בין הצדדים ככל שמתקיים"

על פי כתב האישום, מזרחי מואשם ברצח בכוונה, אך לא בנסיבות מחמירות. מממצאי החקירה עלה כי המואשם יצא מביתו בערב הרצח, כדי להצטרף לבת זוגו שיצאה קודם לכן לווטרינר. הוא הגיע לצומת יוספטל-אילת בחולון, חצה עם קטנועו את מעבר החצייה ועמד באור אדום, כאשר וולקוב ובת זוגו חצו את הכביש. בעודו עומד בצומת, הבחין מזרחי כי בת הזוג מצלמת אותו בטלפון סלולרי, ולאחר מכן התפצלו הקורבן ובת הזוג לכיוונים שונים בצומת.

מזרחי נסע מהצומת על המסלול הנגדי לעבר בת הזוג והחל דין ודברים עמה תוך שהוא נוסע אחריה עם הקטנוע. וולקוב שהבחין במתרחש, ניגש לכיוון השניים, פנה למזרחי, שאל "מה קרה" וביקש ממנו לעזוב את המקום. המואשם בתגובה שלף כלי חד, דקר את המנוח בלבו ונמלט מהמקום. וולקוב התמוטט, פונה תוך החייאה לבית החולים, שם נקבע מותו.

הפופולריים