בעקבות תיעוד: במשטרה טענו שמפגין היכה שוטרת באגרוף - וחזרו בהם

בעקבות תיעוד: במשטרה טענו שמפגין היכה שוטרת - וחזרו בהם
בתיעוד שפורסם ברשתות החברתיות, נראה כי ידו של מפגין שנמשך על ידי שוטר אחר פגעה בשוטרת ולא מדובר במכה מכוונת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

אלפים הפגינו הערב (שבת) בתל אביב בקריאה לשחרור החטופים ולקיום בחירות. במהלך ההפגנה שוטרת מג"ב נפצעה ונזקקה לטיפול רפואי לאחר שחטפה אגרוף בפניה. תחילה, טענה המשטרה כי השוטרת הותקפה בידי מפגין ולאחר תיעוד שפורסם ברשתות החברתיות - חזרה בה. 

תיעוד הפגיעה בשוטרת מג"ב:

בתיעוד שפורסם, נראה כי ידו של מפגין שנמשך על ידי שוטר אחר פגעה בשוטרת ולא מדובר במכה מכוונת. בהודעת המשטרה נמסר: "בהמשך לאירוע הפרת הסדר, במהלכו נפגעה לוחמת מג"ב ושברה את אפה.נבהיר כי בבחינה מחודשת של הצילום מזירת האירוע, נראה כי השוטרת אכן נפגעה באפה ממרפק של אחד המפגינים. זאת במהלך עימותים שהיו במקום עת שהמפגין נהדף על ידי אחד השוטרים ללא כוונת זדון לפגוע בשוטרת".

בתוך כך, ברחוב שאול המלך אדם דרס עם רכבו חמישה הולכי רגל, המשיך בנסיעה, ונעצר על ידי שוטרים. צוות מד"א שהגיע למקום טיפל בהולכת רגל כבת 50 שנפצעה בינוני ובאחרים שנפצעו קל. הנהג הדורס הוא כדורגלן עבר ומאמן כדורגל בליגה א'.

מוקדם יותר בהפגנות, מפגין שהבעיר מדורות נעצר. במקביל, מאות השתתפו בעצרת שהתקיימה בצומת שער הנגב, בקריאה להחזרת החטופים. בכיכר פריז בירושלים התאספו כ-2,000 מפגינים בדרישה להגיע מיד לעסקה לשחרור החטופים. המוחים צעדו לבית הנשיא וקראו להקדמת הבחירות.

הפופולריים