צפו

כסיף בא לשדולה למען החטופים, בן משפחה זעם: "שרץ בהיכל"

כסיף בא לשדולה למען החטופים, בן משפחה זעם: "שרץ בהיכל"
כניסתו של חבר הכנסת מחד"ש הרתיחה את אחד מבני משפחות החטופים, שצעק: "למה לעצבן אותנו?" • דודתה של החטופה כרמל גת תקפה את יציאת הכנסת לפגרה בזמן המגעים לעסקה: "אני מודה שהאמון שלי התערער"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
השדולה למען החטופים, 10.04.24
צילום: .

השדולה למען שחרור החטופים התכנסה היום (רביעי) בהשתתפות בני משפחות החטופים וחברי כנסת. אל הכינוס הגיע גם חבר הכנסת עופר כסיף ממפלגת חד"ש, ועורר את זעם חלק מהנוכחים כאשר אחד מהם, דני אלגרט, שאחיו חטוף בעזה, נשמע צועק: "למה לעצבן אותנו? למה להכניס לנו שרץ להיכל?".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

שי דיקמן, בת דודתה של החטופה כרמל גת, אמרה בדיון: "עברנו עוד שבוע מטלטל. חצי שנה עברה והשבוע גם הכנסת יצאה לפגרה באופן רשמי, ואני מודה שהאמון שלי התערער. הפחד הוא מה יקרה לדודה שלי. מה קרה לה אתמול, מה יקרה לה מחר? זה היה שבוע שאני לא יכולה לתאר לכם מה כל אחד מאיתנו עבר בו. המדינה הזו, המדינה שלי, מה שהכי הכי חשוב לה, זה החיים, החופש והביטחון. עכשיו יש 133 אנשים שהחופש, החיים והבטחון שלהם נלקחו מהם ב-7 באוקטובר, והחובה של המדינה שלנו זה להשיב להם אותם".

דני אלגרט זעק מול הנוכחים בשדולה: "אני רוצה לפנות אל אחי. איציק, אני כאן בכנסת, יושב מול מי שעושים הכל אבל הכל כדי לא לשחרר אותך. אם היה להם אכפת שאתה יושב במנהרה רעב, חולה, מת מנטלית הם היו מתפטרים אחרי חודש. אני יודע שאתה כבר לא שומע קולות מלחמה. כי ראש הממשלה הוציא את צה"ל מעזה. לפחות עכשיו אין סכנה שתהרגו מהפצצות חיל האוויר, למרות שחמאס כבר אמר שנהרגת בהפצצה כזאת".

גל הירש, המשמש כמתאם השבויים והנעדרים במהלך המלחמה בעזה, אמר בשדולה: "רציתי שתדעו שאנחנו הופכים כל אבן ועושים כל מה שאנחנו יכולים ומצליחים על מנת להחזיר אותם הביתה כבר חצי שנה. גם הלילה סיימנו דיונים בקבינט בשב"כ ובמוסד ובכל מערכת הביטחון ואנחנו עושים הכול. החטופים הם מ-27 מדינות, חלקם משפחות בפיג'מות שנרצחו, נחטפו, נאנסו ונטבחו ושום מילה לא תתאר את מה שעבר עליהן".

הפופולריים