יו"ר הוועד המנהל באוניברסיטת ת"א נגד נתניהו: "חבל שלא היה עם ראיסי"

מנהל הוועד באוני' ת"א: "חבל שנתניהו לא היה עם ראיסי"
ההתכתבות פורסמה ברשת כאשר אלי גלמן טען ש"כמות הנזק שעשה נתניהו לישראל גבוהה ביותר ולכן לפלל לתאונה שתמחק את הנבלה - זה לא מוגזם כלל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלי גלמן, יו"ר הוועד המנהל באוניברסיטת תל אביב, נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו
צילום: צילום מסך

יו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב, אלי גלמן, כתב היום (ראשון) בקבוצה פרטית: "חבל שנתניהו לא היה איתם". האמירה באה בעקבות התרסקות המסוק של נשיא איראן אברהים ראיסי.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

ההתכתבות פורסמה ברשת כאשר גלמן טען ש"כמות הנזק שעשה ראש הממשלה בנימין נתניהו למדינת ישראל הינה גבוהה ביותר ולכן לפלל לתאונה שתמחק את הנבלה זה לא מוגזם כלל". אחד החברים בקבוצה הציע לו למחוק את ההערה. "עם כל חילוקי הדעות, לא ראוי", כך כתב.

צילום מסך
אלי גלמן, ההתבטאות וההתכתבות הפנימית

על כך גלמן השיב: "ברשותך אשאיר את ההערה הזאת. בשביל כמות הנזק שעושה נתניהו למדינת ישראל בתהליך שהחל לפני 27 שנים ("פליטת הפה" לכדורי שזרע חוצץ בין השמאל ליהודים) והולך ומאיץ בקצב מעריכי (אקספוננציאלי), לפלל לתאונה שתמחק את הנבלה הזה מחיינו, זה לא מוגזם כלל. נתניהו תכנן וביצע בצורה מוקפדת את הרס מדינת ישראל. ברוח קרה ובכוונה תחילה - אשם בכוונה תחילה. אין לו מחילה".

שר החינוך קיש אמר בתגובה לפרסום הדברים: "חרפה שהאדם הזה, אם מתעקשים לקרוא לו כך, נמצא בתפקיד כלשהו באוניברסיטת תל אביב".

מטעם גלמן נמסר: "הדברים נכתבו בקבוצה פרטית, בלא מחשבה או כוונה רעה ובעידנא דריתחא, ונמחקו תוך זמן קצר מאד. מר גלמן מצר על כך מאוד ומביע חרטה עמוקה על הדברים שכתב. למותר לציין שלא נאמרו במסגרת תפקידו הציבורי".

הפופולריים