כאן רשת ב

אחותו של החטוף חנן יבלונקה: לא מדברים איתנו, מכינים אותי לרגע

אחותו של חנן יבלונקה: לא מדברים איתנו, מכינים אותי לרגע
227 ימים חלפו מאז שנחטף חנן מהמסיבה ברעים אל שבי חמאס. אחותו אביבית זעקה בשידור בכאן רשת ב: "אף אחד פה לא אנושי וזה עבר את הגבול. הילדים של חנן מחכים שהוא יחזור הביתה" | האזינו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חנן יבלונקה
צילום: באדיבות המשפחה

אביבית, אחותו של החטוף חנן יבלונקה, סיפרה הבוקר (שני) בריאיון בתוכנית "סדר יום" על הייאוש והחרדה לגורלו של אחיה, שנמצא בשבי כבר 227 ימים. "זה סיוט מתמשך שנמצאים בו מ-7 באוקטובר ולא מתעוררים ממנו. חשבתי שיעשו כבר משהו, עכשיו אני לא יודעת מה לחשוב. לאן אנחנו הולכים?", תהתה.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

"אני הולכת להלוויות. הייתי בלוויה של איציק גלרנטר. אין לי מה להגיד. מחבקים ובוכים. לחשוב שאיציק נחטף ליד חנן ורון בנימין", סיפרה אביבית. "אף אחד לא מדבר איתנו. אנחנו לא מבינים שום דבר. לאן הם רוצים להביא אותנו? לאיזה קצה? כמה הכנות עושים לנו? מכינים אותי לרגע. עוד הלוויה, עוד שבעה".

האזינו לריאיון המלא עם אביבית בכאן רשת ב

היעדר היחס שמקבלת המשפחה מצד גורמים רשמיים יוצר תסכול רב במשפחת יבלונקה. "ישבתי מול הקבינט. זה לא עזר לי. עד מתי? רואים אותי ומורידים את העיניים. אני אחות של חנן אף אחד לא דיבר איתי, לא שאל לשלומנו. אף אחד לא אומר 'אנחנו עושים הכול'", אמרה. "אני אאמין להם. ממה אתם מפחדים? אתם רוצים שאני אלך להצביע למישהו מכם? אני כל כך עצובה ומאוכזבת. אף אחד פה לא אנושי וזה עבר את הגבול".

"אנחנו יודעים שחנן פצוע, לא יודעים באיזה מצב. אני מפחדת", שיתפה. "כולנו מבינים שהכול יכול לקרות. ככל שעובר הזמן זה נהיה יותר מפחיד. הילדים של חנן מחכים שהוא יחזור הביתה. אצלי בבית אני מסבירה שיכול להיות הגרוע מכל. עובר עוד יום ועוד יום. איזה ילדות הילדים האלה חווים?".

הפופולריים