אלמנתו של ארנון זמורה נפרדת: "לפני שהיה גיבור הוא היה בן זוג מדהים ואבא מושלם"

אלמנתו של ארנון זמורה: "היה בן זוג מדהים ואבא מושלם"
בפוסט שפרסמה בחשבון הפייסבוק שלה, כתבה מיכל זמורה: "הוא היה איש אוהב ואהוב. ככה אנחנו נזכור אותו, ואשמח שגם אתם"
פקד ארנון זמורה
פקד ארנון זמורה צילום: .

מיכל זמורה, אלמנתו של פקד ארנון זמורה שנפל במבצע לשחרור ארבעת החטופים אתמול (שבת), נפרדה ממנו בפוסט שפרסמה בחשבון הפייסבוק שלה. "הכל מתמלא עכשיו בתמונתו של הגיבור פקד ארנון זמורה ז"ל", היא כתבה והוסיפה: "אבל הרבה לפני שהוא היה לוחם וגיבור הוא היה איש מתוק ומקסים. בן זוג מדהים, אבא מושלם. איש אוהב ואהוב. ככה אנחנו נזכור אותו, ואשמח שגם אתם".

הפוסט שפרסמה בפייסבוק

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

ארנון זמורה הוביל את כוח הימ"מ שחילץ שלושה מתוך ארבעת החטופים ונפצע אנוש במהלך המבצע. הוא פונה לבית החולים, שם נלחמו על חייו ונאלצו לבסוף לקבוע את מותו. הוא החלל ה-63 של משטרת ישראל מאז תחילת המלחמה. לאחר שנפל שונה שם מבצע החילוץ ונקרא על שמו - "מבצע ארנון".

פקד זמורה, בן 36, התגורר בשדה דוד והותיר אחר אישה ושני ילדים. מפקד משמר הגבול ניצב בריק יצחק ספד לו ואמר: "ארנון היה מהלוחמים שלחמו בגבורה עילאית ב-7 באוקטובר, בין היתר ביד מרדכי בקרב בו נבלמו עשרות מחבלים מלהתקדם צפונה, ובמבצעים נוספים רבים לסיכול טרור, ובפעילותיו, הגן על מדינת ישראל".

ב-7 באוקטובר הציבו כמה מלוחמי מג"ב מחסום על הכביש ונתקלו בעשרות מחבלים רכובים על אופנועים וטנדרים שהתכוונו לנסוע צפונה על כביש 4. כוח ימ"מ שהגיע למקום, ובו גם פקד זמורה הצטרף לקרב וחיסל את המחבלים.

 

הפופולריים