פרשת ההזנחה ומות התינוק באילת: מעצר ההורים הוארך, טרם התקבל דוח נתיחת הגופה

פרשת ההזנחה ומות התינוק באילת: מעצר ההורים הוארך
ההורים חשודים בהזנחה שהובילה למותו של התינוק כבן השנה, שנמצא לפני כשבוע מחוסר הכרה במיטתו. המשטרה גבתה עדויות, גם מהאישה שחשפה בכאן חדשות את ההתנהלות הרשלנית של ההורים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניידת משטרה
צילום: דוברות משטרת ישראל

פרשת ההזנחה ומות התינוק באילת: בית משפט השלום באילת האריך היום (ראשון) את מעצרם של ההורים בחמישה ימים נוספים וטרם התקבלו הבדיקות ודוח נתיחת גופת התינוק.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

ההורים חשודים בהזנחה שהובילה למותו של התינוק כבן השנה, שנמצא לפני כשבוע מחוסר הכרה במיטתו. המשטרה גבתה עדויות, בהם של האישה שהתראיינה בחדשות הערב בכאן 11 והעידה על התנהלות ההורים, כחודש וחצי לפני מותו, כשמסרו אותו ללילה בלי תשלום. אותה אישה מתחה ביקורת על התנהלות הרווחה בפרשה.

אימה של האישה דיווחה לעובדת סוציאלית על המקרה ועל כך שהאם ניתקה קשר ולא חזרה לקחת את הילד כעבור לילה אחד. תלונות נוספות התקבלו ברווחה בעקבות פרסום הפוסט.

בסוף השבוע האחרון נחשף בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב כי אביו של התינוק הוא עבריין מין, שהורשע בעבירות אונס ומעשים מגונים בקטינות ושידול לסמים של קטינות. האב אף ריצה עונש מאסר של כמה שנים בכלא, ולאחר שחרורו ועד למעצרו במסגרת פרשה זו, היה נתון בפיקוח של יחידת צור המפקחת על עברייני מין במסוכנות ברף הגבוה. זהו מעצרו החמישי של האב, בן ה-34. בעבר נעצר גם על עבירות רכוש.

 

הפופולריים