סימן מהשבי

תיעוד: אות החיים של החטופה דניאלה גלבוע

תיעוד: אות החיים של החטופה דניאלה גלבוע
אות החיים התקבל לפני ארבעה חודשים ופורסם כעת באישור המשפחה • בתיעוד דניאלה נראית כשהיא פונה לממשלה ולמשפחתה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דניאלה גלבוע
דניאלה גלבוע צילום: ללא

משפחתה של התצפיתנית החטופה מנחל עוז דניאלה גלבוע, אישרה היום (שלישי) לפרסם את אות החיים שקיבלה ממנה לפני כארבעה חודשים - ביום ה-107 למלחמה.

אות החיים מדניאלה גלבוע

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

בתיעוד שהופץ על ידי חמאס לפני כארבעה חודשים, דניאלה פונה לממשלה בבקשה לשחרר אותה: "אני נמצאת תחת הפצצות ואש 24 שעות ביממה ואני מפחדת מאוד על החיים שלי – למה אני צריכה להרגיש שננטשתיי ונזרקתי? תתאפסו על עצמכם ממשלה יקרה ותתחילו לעשות את העבודה שלכם כמו שצריך. תחזירו אותנו הביתה בחיים", אמרה דניאלה. 

לבסוף דניאלה פנתה למשפחתה: "אני מאוד מתגעגעת ואוהבת אתכם - אמא, אבא, נוני ורועיקו. מבקשת שתהיו חזקים ושתעשו כל מה שאתם יכולים כדי להחזיר אותי הביתה כל עוד אני עדיין בחיים", חתמה את דבריה. 

אמה של דניאלה, אורלי גלבוע אמרה לאחר הפרסום: "170 ימים עברו מאז פרסום הסרטון בו ראיתי את הבת שלי בפעם האחרונה. בסרטון היא נראית חזקה ונחושה, אבל חוות הדעת הפסיכולוגיות שקיבלנו מצביעות על מצבה הנפשי הירוד".

"מי יודע מה עבר על הבת שלי ב-170 הימים שעברו מאז. אני מתחננת בפני מקבלי ההחלטות לגלות מנהיגות ולאשר את העסקה כדי שאוכל לחבק שוב את דניאלה בקרוב, וכדי שכל החטופים יחזרו הביתה".

מטה משפחות החטופים חשף לפני כחודשיים את סרטון חטיפתה גלבוע מבסיס נחל עוז ושל ארבע חברותיה - לירי אלבג, קרינה ארייב, אגם ברגר ונעמה לוי. הסרטון מכיל תוכן קשה מאוד לצפייה. משפחות התצפיתניות החטופות הן שהחליטו על רקע הקיפאון במשא ומתן לפרסם את התיעוד הקשה.

תיעוד חטיפת התצפיתניות מנחל עוז

אורלי גלבוע, דניאלה, שוחחה עם מיכל רבינוביץ' בחדשות הערב בכאן 11 לאחר פרסום הסרטון, וסיפרה על התחושות הקשות במצב הבלתי אפשרי בו היא נמצאת - ועל התקווה להתנעת השיחות לקראת עסקה, שמביא שחרור הסרטון הקשה. "אני מקווה שהיא לא מאבדת תקווה, שהיא יודעת שהן יצאו משם", חתמה אורלי את דבריה.

הפופולריים