פרשיית ההתעללות בגן בחולון

מנהלת גן "בימבה" בחולון ושתי סייעות הורשעו ביותר מ-300 מקרי אלימות

מנהלת גן בחולון ושתי סייעות הורשעו ב-300 מקרי אלימות
הנאשמות - מלכה מלול, אליזה כהן-צמח ונור שילוח חתמו על הסכם טיעון, בו הודו שהכו את הפעוטות באופן עקבי ושיטתי, על בסיס יומיומי. עם זאת, במסגרת ההסכם, אין הסכמה בעניין עונש השלוש
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיכאל גלעדי, פלאש 90
צילום: מיכאל גלעדי, פלאש 90

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום (רביעי) את מנהלת גן פרטי "בימבה" בחולון ושתי סייעות בגן, ביותר מ-300 מקרי תקיפה והתעללות בפעוטות. במסגרת הסדר טיעון, לא ניתנה הסכמה בעניין העונש, אך השלוש הודו שהיכו את הפעוטות באופן עקבי ושיטתי, על בסיס יומיומי, תוך ניצול יחסי התלות של הפעוטות בהן.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

הנאשמות הן מלכה מלול, בת 60 מתל אביב, מנהלת הגן ומטפלת, אליזה כהן צמח, בת 45, מטפלת ונור שילוח, בת 36 מחולון, סייעת. הנאשמות הורשעו בביצוע עבירות של התעללות בקטין או חסר ישע, תקיפת קטין או חסר ישע הגורמת חבלה של ממש ועבירות נוספות.

מכתב האישום שהוגש לפני כשנה, בחודש יולי 2023, נכתב שכל נאשמת היכתה את הפעוטות, על דעתן ובהסכמתן של הנאשמות האחרות, לעיתים אף ביחד. על רקע מעשיהן של הנאשמות, סבלו חלק מהפעוטות מהפרעות שינה, מהפרעות אכילה, מהתקפי זעם ומהתפרצויות אלימות.

הנאשמות אחזו בפעוטות בחוזקה, משכו אותם בידיהם, ברגליהם וגררו אותם, הרימו את הפעוטות והטיחו אותם בחוזקה על מזרנים או על כיסאות, הרימו את הפעוטות תוך אחיזה ביד אחת והשליכו אותם ובעטו בהם. בנוסף, השליטו הנאשמות אווירה של פחד בגן, ונהגו בפעוטות כאילו הם חפצים.

הפופולריים