הפלונטר של ימינה | שקד: צריך להחליף את נתניהו אבל לא נשב תחת לפיד

שקד: צריך להחליף את נתניהו אך לא נשב תחת לפיד

ח"כ נשאלה בכאן רשת ב את מי הייתה מעדיפה לראות כרה"מ - לפיד או נתניהו? והשיבה: "יש לנו קווים כלליים". שקד הוסיפה - "ננסה להקים ממשלת שינוי לאומית שתחלץ אותנו מהמשבר הכלכלי"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ איילת שקד מימינה בכנס כלכליסט בהרצליה, 25.12.21
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ח"כ איילת שקד מימינה נשאלה את מי הייתה מעדיפה לראות כראש ממשלה - לפיד או נתניהו? והשיבה: "יש לנו קווים כלליים. אנחנו חושבים שצריך להחליף את שלטון נתניהו. לא נשב תחת לפיד". את הדברים אמרה היום (רביעי) בריאיון לאסף ליברמן וקלמן ליבסקינד בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ איילת שקד, בכאן רשת ב

לפי סקר הסקרים שפורסם אתמול ב"חדשות הערב" בכאן 11, מפלגת ימינה שומרת על כוחה עם 12 מנדטים. כשנשאלה שוב איך הם מתכננים להקים ממשלה בלי נתניהו ולפיד לאור מספר  המנדטים שלו מפלגתה זוכה בסקרים, השיבה: "נקים ממשלה עם רוב ימני, וננסה להקים ממשלת שינוי לאומית שתחלץ אותנו מהמשבר הכלכלי".

בהתייחס לסוגיית יו"ר רע"מ מנסור עבאס והמגעים שראש הממשלה או גוש השמאל מקיימים עמו, אמרה שקד  כי  "נתניהו שוגה בדמיונות להקים ממשלה שנשענת על מנסור עבאס. ממשלת ישראל לא יכולה להישען על רשימה ערבית שאינה ציונית. אותה ממשלה תהיה משותקת".

השבוע: "לשתות את בנט", סרטה של משפחת נתניהו בכיכובו של ראש הממשלה | הזווית

ביום ראשון פורסם בחדשות הערב בכאן 11 כי באופן חריג, הנחתה משפחתו של ראש הממשלה בכירים במפלגה "לשתות את בנט", לתקוף אותו, לדבר נגד התוכניות שלו ביום שאחרי הבחירות ונגד השותפות הצפויה שלו עם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד.

 

 

הפופולריים