ליברמן תקף את פרץ: מתואם עם נתניהו לפגוע בישראל ביתנו

ליברמן תקף את פרץ: מתואם עם נתניהו לפגוע בנו
יו"ר העבודה-גשר-מרצ טען כי לאחר הבחירות סוכם עם גנץ על הקמת ממשלת מיעוט בתמיכת ישראל ביתנו והרשימה המשותפת מבחוץ. ליברמן הבהיר כי מפלגתו תצביע "בוודאות" נגד כל ממשלה שהיא לא תהיה חלק ממנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אביגדור ליברמן, עמיר פרץ
צילום: צילום: יונתן זינדל, תומר נויברג, פלאש 90

יו״ר העבודה-גשר-מרצ, עמיר פרץ, טען היום (שישי) בכנס פעילים כי לאחר הבחירות סוכם עם יו"ר כחול לבן בני גנץ על הקמת ממשלת מיעוט. "נשביע ממשלה של העבודה-גשר-מרצ עם כחול לבן כאשר ישראל ביתנו והרשימה המשותפת יתמכו מבחוץ", אמר פרץ. יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הגיב: "הנהגת מפלגת העבודה ז"ל כל כך מבוהלת ומפוחדת שהיא מוכנה לשקר ולהמציא כל דבר. לפי המידע שבידי – כל המהלך מתואם עם נתניהו".

איך יוצאים מהלופ? שלושה תרחישים שיכולים להציל אותנו מבחירות רביעיות

ליברמן הבהיר כי מפלגתו תצביע "בוודאות" נגד כל ממשלה שהיא לא תהיה חלק ממנה. "העלילה האחרונה של פרץ נועדה לפגוע בישראל ביתנו עקב הנטישה של מצביעי עבודה רבים לטובתנו", תקף יו"ר ישראל ביתנו. בליכוד הגיבו לעימות: "רעידת אדמה! עמיר פרץ מאשר בקולו - 'סיכמתי עם גנץ על הקמת ממשלת מיעוט של כחול לבן, גשר ומרצ, בתמיכה מבחוץ של ליברמן והרשימה המשותפת'".

מהעבודה-גשר-מרצ נמסר בתגובה לדברי ליברמן: "בישראל ביתנו צריכים להפנים שהם לא יכולים להקים ממשלה עם שישה מנדטים ולפסול את כל שאר המפלגות. מצחיק שליברמן חושב שיכול להיות תיאום בין העבודה-גשר-מרצ לנתניהו. ראש ממשלה עם שלושה כתבי אישום לא יכול להיות שותף שלנו לשום מהלך".


מסקר כאן חדשות שפורסם אמש בחדשות הערב בכאן 11, עולה כי גוש הימין עולה ל-58 מנדטים לעומת 56 של גוש המרכז-שמאל עם הרשימה המשותפת. מפלגת הליכוד שומרת על פער של מנדט אחד על כחול לבן ביחס לסקר הקודם, ונוסף על כך, שתי המפלגות מגדילות את כוחן. הליכוד קיבלה בסקר 35 מנדטים וכחול לבן עם 34.

הפופולריים