אשטון קוצ'ר ומילה קוניס פרשו מארגון למניעת התעללות מינית

אשטון קוצ'ר ומילה קוניס פרשו מקרן למניעת התעללות מינית
בני הזוג, שכתבו מכתבי תמיכה בשחקן ובאנס המורשע דני מסטרסון, פרשו מארגון Thorn, שקוצ'ר היה בין מקימיו • "איני יכול להרשות לטעות בשיקול הדעת שלי להסיח את הדעת ממאמצינו ומהילדים שעבורם אנו פועלים", כתב קוצ'ר בהודעתו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מילה קוניס ואשטון קוצ'ר, 15.04.23
צילום: גטי אימג'ס

אשטון קוצ'ר ומילה קוניס הודיעו אמש (שישי) על פרישה מתפקידיהם ב-Thorn, ארגון למניעת התעללות מינית בילדים שקוצ'ר הקים עם אשתו לשעבר, השחקנית דמי מור. הודעת הפרישה התפרסמה שבוע לאחר שאתר "וראייטי" חשף מכתבי תמיכה שכתבו לבית המשפט העליון בלוס אנג'לס, במטרה להקל את עונשו של חברם דני מסטרסון, שהורשע באונס של שתי נשים בשנים 2003-2001.

"אחרי שאשתי ואני העברנו כמה ימים בהקשבה, הרהור, למידה ושיחות עם קורבנות ועובדים בארגון, החלטתי שהצעד האחראי שעליי לעשות הוא להתפטר מתפקידי כיו"ר מועצת הארגון באופן מיידי", כתב קוצ'ר בהודעתו. "איני יכול להרשות לטעות בשיקול הדעת שלי להסיח את הדעת ממאמצינו ומהילדים שעבורם אנו פועלים".

"אני מעוניין להתנצל מכל הלב בפני קורבנות אלימות מינית וכל מי שנפגעו ממה שעשיתי", הוסיף קוצ'ר. "אני גאה במה שהשגנו בעשור האחרון ואמשיך לתמוך בעבודת הארגון". הלילה דיווח מגזין "טיים" כי גם קוניס הודיעה על התפטרותה מתפקיד משקיפה בארגון.

בעקבות פרסום מכתבי התמיכה במסטרסון, פרסמו קוצ'ר וקוניס בשבת שעברה סרטון התנצלות. "אנו מודעים לכאב שגרמו המכתבים שכתבנו עבור דני", אמר קוצ'ר בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות. "אנחנו תומכים בקורבנות", הוסיפה קוניס, "עשינו את זה בעבר באמצעות העבודה שלנו ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד".

כאמור, ביום חמישי בשבוע שעבר גזרה השופטת על מסטרסון עונש של 30 שנות מאסר בפועל, לאחר שהורשע בראשית חודש יוני בשני סעיפים של אונס בכפייה. לאורך המשפט טען מסטרסון לחפותו וכי כל המעשים המיוחסים לו נעשו בהסכמה.

הפופולריים