אלק בולדווין נדרש לקרוא "שחררו את פלסטין" - כך הוא הגיב

אלק בולדווין נדרש לקרוא "שחררו את פלסטין" - כך הוא הגיב
מפגינה פרו-פלסטינית דרשה מהשחקן לקרוא "שחררו את פלסטין" שוב ושוב בבית קפה בניו יורק. כוכב הקולנוע לא נשאר אדיש והעיף את מכשיר הטלפון של האישה מידיה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלק בולדווין מותקף בידי מפגינה פרו-פלסטינית בניו יורק, 22.04.24
צילום: -

מפגינה פרו-פלסטינית תקפה הלילה (שלישי) את כוכב הקולנוע אלק בולדווין בבית קפה בניו יורק, כשדרשה ממנו שוב ושוב לקרוא "שחררו את פלסטין". בולדווין בתגובה העיף מידיה את מכשיר הטלפון הסלולרי שלה, באמצעותו תיעדה את התקרית.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

"Free Palestine, אלק, בבקשה, תגיד את זה פעם אחת ואעזוב אותך במנוחה", נשמעה האישה אומרת בתיעוד. "אני אעזוב אותך במנוחה, נשבעת. רק תגיד את זה פעם אחת". בולדווין נראה מנסה להתעלם מהדברים ומבקש מעובד בית הקפה לקרוא למשטרה.

"פאק ישראל, פאק ציונים", המשיכה האישה. "בבקשה תגיד את זה". אלא שאז, התחילה להתייחס בדבריה לתקרית המוות על סט צילומי הסרט "ראסט", בו בולדווין היה מעורב. "למה הרגת את האישה הזאת? אתה הרגת את האישה הזאת ולא ריצית זמן בכלא", היא נשמעה אומרת. בהמשך הסרטון נראה עובד המקום מנסה להוציא את האישה מבית הקפה. בולדווין נשמע אומר לו "תוכל לעשות לי טובה לרגע?", ואז - מעיף את מכשיר הטלפון מידי האישה.

בשבוע שעבר גזר בית משפט בניו מקסיקו 18 חודשי מאסר על נשקית הסרט "ראסט", האנה גוטיירז-ריד. חבר המושבעים בבית המשפט קבע בחודש שעבר כי גוטיירז-ריד אשמה בהריגה שלא בכוונה תחילה של הצלמת הלינה האצ'ינס.

משפטו של בולדווין, שמואשם אף הוא בהריגה שלא בכוונה תחילה, יחל בחודש יולי הקרוב. בחודש אפריל בשנה שעברה בוטלו האישומים נגדו, לאחר שצוות ההגנה של בולדווין הטיל ספק בתקינות האקדח שבו אחז.

הפופולריים