המוות על הסט: אלק בולדווין יעמוד למשפט על הריגה בשוגג

המוות על הסט: אלק בולדווין יעמוד למשפט על הריגה בשוגג
בית המשפט בניו מקסיקו דחה הלילה את בקשת עורכי דינו של בולדווין לביטול אישום ההריגה בשוגג של הצלמת הלינה האצ'ינס, בסט צילומי הסרט Rust באוקטובר 2021 • משפטו של כוכב הקולנוע יתחיל ב-10 ביולי, כשהעונש המירבי הוא עד 18 חודשי מאסר בפועל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלק בולדווין, 3011.23
צילום: גטי אימג'ס

בית המשפט המחוזי בניו מקסיקו דחה הלילה (שבת) בקשה שהגישו עורכי דינו של השחקן אלק בולדווין לביטול אישום ההריגה בשוגג של הצלמת הלינה האצ'ינס שעומד נגדו, על סט צילומי הסרט Rust באוקטובר 2021. נוכח דחיית הבקשה, משפטו של בולדווין מתוכנן להתחיל ב-10 ביולי. במידה שיימצא אשם, בולדווין צפוי לעונש מאסר של עד 18 חודשים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בחודש שעבר גזר בית המשפט בניו מקסיקו 18 חודשי מאסר בפועל על האנה גוטיירז-ריד, ששימשה נשקית הסרט, לאחר שהורשעה בהריגה בשוגג של האצ'ינס. התביעה טענה כי בכשליה אפשרה גוטיירז-ריד כניסה של כדורי תחמושת חיה לסט הצילומים וכי לא ביצעה בדיקות בטיחות לכלי הנשק ולתחמושת שהוכנסו למקום, בהם אקדח האביזרים ממנו ירה בולדווין.

בחודש אפריל בשנה שעברה בוטלו האישומים שהוגשו נגד בולדווין בינואר 2023, בשל ראיות חדשות שקיבלה אז התביעה, לפיהן האקדח ממנו נורה הכדור בזמן צילומי הסרט, עבר תהליך שפצור מאז שיוצר.

הפופולריים