כותרות השבת: פיגוע ירי בת"א - המחבל נוטרל

כותרות השבת: פיגוע ירי בת"א - המחבל נוטרל
פיגוע ירי בת"א שעתיים לפני ההפגנות • פלסטיני נורה למוות ליד רמאללה; שני יהודים נעצרו, אחד מהם פעיל לשעבר בעוצמה יהודית • האולטימטום של החרדים: חוק גיוס עד 10.10 – או פירוק הממשלה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

פיגוע ירי בת"א: פעולות החייאה בפצוע אנוש, היורה נוטרל

שעתיים לפני המחאה נגד הרפורמה המשפטית בתל אביב, התרחש הערב (שבת) פיגוע ירי ברחוב מונטיפיורי. שני סיירים על אופנוע זיהו חשוד כבן 27 שלא נשמע לקריאותיהם. כשניגשו אליו הוא הוציא אקדח מהתיק, הפתיע אותם וירה לעברם. סייר כבן 40 נפצע אנוש, הסייר השני השיב באש לעברו וניטרל אותו. המשטרה תיגברה את כוחותיה באזור. בקרב המחבל, תושב גזרת ג׳נין, נמצא מכתב בו כתב כי הוא הקריב את עצמו.

לעדכונים השוטפים לחצו כאן

בעל תפקיד בקואליציה לשעבר נעצר בחשד למעורבות בהתפרעות שבה נורה פלסטיני

המשטרה עצרה הבוקר (שבת) שני ישראלים בחשד למעורבות בעימותים בכפר בורקא ליד רמאללה, בהם נהרג פלסטיני בן 19. אחד העצורים היה בעברו בעל תפקיד בקואליציה. לפי תחקור ראשוני של צה"ל, העימותים הלילה החלו כאשר אזרחים ישראלים הגיעו לרעות צאן סמוך לכפר, ופלסטינים הגיעו לאזור כדי להרחיק אותם. העימות המילולי המשיך ליידוי אבנים של שני הצדדים, ירי זיקוקים מצד הפלסטינים וירי של הישראלים לעבר הפלסטינים. מחשש לנקמה ועימותים, צה"ל הכריז על האזור כשטח צבאי סגור.

לידיעה המלאה לחצו כאן

ההרוג הפלסטיני קוסאי מעטאן

החרדים מאיימים: חוק גיוס עד ה-10.10 או שהממשלה תתפרק

המפלגות החרדיות הציבו אולטימטום לפיו אם תזכיר חוק הגיוס לא יפורסם עד ה-10 באוקטובר, הן יפרשו מהקואליציה ויפרקו בכך את הממשלה. כך פורסם אתמול בחדשות השישי. זאת בהמשך לדרישתם לעקוף את בג"ץ באשר לחוק הגיוס.

בצה"ל נערכים: הפגיעה בכשירות הצבא תתרחב מהחודש הבא

בצה"ל מעריכים פגיעה משמעותית בכשירות הצבא בספטמבר, עקב התרחבות הודעתם של מילואימניקים ביחידות שונות בצבא על הפסקת התנדבותם בשל הרפורמה המשפטית. כך פורסם אמש בחדשות שישי בכאן 11. למרות שאינו מופיע ברשימת הנושאים לדיון בקבינט המדיני-ביטחוני הקרוב, במערכת הביטחון נערכים להצגת הנושא בדיון. 

לידיעה המלאה לחצו כאן

הנרצח ה-138: בן 20 נדקר למוות בשועפאט

צעיר בשנות ה-20 לחייו נדקר למוות הלילה במחנה הפליטים שועפאט שבמזרח ירושלים. הצעיר ועוד שלושה תושבי שועפאט הגיעו בלילה למעבר במחנה הפליטים עם פציעות חודרות, מצבם קשה. מבירור ראשוני של המשטרה, עולה כי הרקע לאירוע הוא קטטה אלימה בין המעורבים. בכך, מספר הנרצחים בחברה הערבית עלה ל-138 בני אדם. 

לידיעה המלאה לחצו כאן

נייידת משטרה

עשרות הפגינו מול המלון שבו נופש בן גביר בפאפוס

עשרות ישראלים הפגינו היום מול המלון שבו שוהה השר איתמר בן גביר בפאפוס שבקפריסין. מפגינים זיהו אתמול את השר במרכז העיר וקראו לעברו "בלי מדים? איך קיבלת חמשוש כדי לבוא לפה? איפה היס"מ?" בן גביר השיב: "גם אם אתם שמאלנים וחברים של אבו מאזן - אנחנו אוהבים אותכם".

לידיעה המלאה לחצו כאן

ההפגנה מול בן גביר בפאפוס

הפוסט האנטישמי שסיבך את ג'יימי פוקס וג'ניפר אניסטון

השחקן האמריקני ג'יימי פוקס, ששוחרר לאחרונה מאשפוז של שלושה חודשים, פרסם הלילה בעמוד האינסטגרם שלו פוסט שהתפרש כאנטישמי. בפוסט כתב פוקס: "הם הרגו בחור בשם ישו... מה אתם חושבים שהם יעשו לכם?". לפני שמחק אותו, עשתה השחקנית האמריקנית ג'ניפר אניסטון לייק לפוסט - אולם בהמשך הבהירה כי אינה תומכת באנטישמיות או שנאה מכל סוג שהיא.

לכל הפרטים לחצו כאן

ג'יימי פוקס וג'ניפר אניסטון

 כבר לא קונספירציה: העב"מים כאן - והקונגרס בארה"ב חותם על זה

עקב עדותו של דיויד גראץ' קצין לשעבר בחיל האוויר האמריקני, בשימוע מיוחד בקונגרס בנושא עב"מים, הקונגרס מוביל חקירה של ממש בניסיון לחשוף כמה שיותר מידע על כך לציבור. המחוקקים האמריקנים הביאו לדיון בקונגרס אנשי מודיעין וטייסים לשעבר שסיפרו מה הם יודעים. מהדיון עלה כי ישנם 12,000 תיעודים של עב"מים נחקרו בצבא ארה"ב – 700 מהם נותרו לא פתורים. האמנם, בדיון בקונגרס לא הוצגו ראיות, אלא רק נשמעו עדויות ולכן לא ברור אם הממשל האמריקני באמת מסתיר מידע.

לכל הפרטים לחצו כאן

הפופולריים