חשש כבד לחיי היימנוט: העדויות של חברותיה שהיו איתה לפני שנעלמה

חשש לחיי היימנוט: עדויות חברותיה שהיו איתה לפני שנעלמה
היימנוט נעלמה ביום ראשון ומאז נערכים אחריה חיפושים נרחבים - בתוך ומתחת למרכז הקליטה שבו היא מתגוררת בצפת, ובאזור מירון. מאות מתנדבים הגיעו לסייע לכוחות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
היימנוט בת ה-9 מצפת
צילום: .

חשש כבד לחייה של היימנוט קסאו בת התשע, שנעלמה לפני שלושה ימים בצפת. המשטרה הרחיבה היום (רביעי) את החיפושים לאזור תת קרקעי במרכז הקליטה שבו התגוררה, שם נראתה לאחרונה. הכוחות בדקו שלושה אזורים תת קרקעיים במקום, אך לא מצאו דבר. החיפושים התרחבו גם לאזורים נוספים, בהם הר מירון. המשטרה אף בדקה שוב בצורה יסודית יותר את הדירות הרבות במרכז הקליטה. מאות מתנדבים הגיעו לסייע לצוותי החיפוש. כל כיווני החקירה נבדקים, כולל תרחיש שבו היימנוט נחטפה ויצאה מהארץ.

היימנוט נראתה לאחרונה ביום ראשון בערב בכניסה למרכז הקליטה בו היא מתגוררת בצפת. אמש פורסם תיעוד ממצלמת אבטחה, שבו היא נראית רגעים לפני שנעלמה. היא נראית מהלכת עם חברים ללא חשש. מאז נעלמו עקבותיה.

עדויות חברותיה של היימנוט בכתבה מתוך חדשות הערב בכאן 11

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

אתמול ביקר בחפ"ק שנפתח במרכז הקליטה המפכ"ל קובי שבתאי, שהדגיש את חשיבות העניין.

היימנוט מתגוררת במרכז הקליטה עם הוריה וחמישה אחים ואחיות. המשפחה לא מוכרת לשירותי הרווחה וקיים חשש לשלומה. המשטרה חוקרת את כל הכיוונים: מפשיעה על רקע מיני ועד חטיפה לחו"ל בידי אדם שהכיר את הילדה. נכון להיום אין קצה חוט. החיפושים מתנהלים בתנאים מאתגרים: במרכז הקליטה יש יותר מ-300 דירות, מקלטים, חדרי מדרגות ומקומות מסתור אפשריים. גם השטח סביב תלול, סבוך ומיוער.

שר העלייה והקליטה אופיר סופר התייחס לחיפושים אחר בת ה-9 בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב: "המשפחה עלתה לארץ לפני 3 שנים, האבא לא נמצא בארץ כבר שבוע בגלל עניין משפחתי. פגשתי את המשפחה, אחיות מקסימות. אני מאוד מוטרד שיש פה גורם פלילי, אולי פדופיליה. יכולים להיות הרבה דברים נוראיים" 

הפופולריים