אחרי ששברה שביתה: דרו ברימור עצרה את הפקת הטוק-שואו שלה

אחרי ששברה שביתה: דרו ברימור עצרה את הפקת הטוק-שואו שלה

השחקנית והמגישה שעוררה סערה לאחר שהודיעה על כוונתה לחדש את צילומי התוכנית על אף שביתת התסריטאים - הודיעה על חזרתה בה מן ההחלטה • "אין די מילים כדי להביע את התנצלותי העמוקה בפני מי שפגעתי בו, אני מייחלת לפתרון מהיר לתעשייה כולה", כתבה בפוסט שפרסמה באינסטגרם
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דרו ברימור, 19.03.23
צילום: אי-פי

אחרי שהודיעה על כוונתה לחדש את צילומי תוכנית האירוח שלה ברשת סי-בי-אס, על אף שביתת התסריטאים והשחקנים של הוליווד - וספגה ביקורת קשה, השחקנית והמגישה דרו ברימור הודיעה הערב (ראשון) כי החליטה לעצור את הפקת התוכנית עד לסיום השביתה.

הפוסט שפרסמה דרו ברימור באינסטגרם, היום (צילום מסך)

"הקשבתי לכולם והחלטתי לעצור את הפקת התוכנית עד שהשביתה תגיע לסיומה", כתבה ברימור בפוסט שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה. "אין די מילים כדי להביע את התנצלותי העמוקה בפני מי שפגעתי בו וכמובן לצוות התוכנית שלנו שהפך אותה למה שהיא היום. באמת, ניסינו למצוא דרך כדי להתקדם. אני מייחלת לפתרון מהיר לתעשייה כולה".

כאמור, הודעתה של ברימור פורסמה בתום שבוע סוער, במהלכו התמודדה עם ביקורת חריפה מטעם איגוד התסריטאים האמריקני (WGA), בו חברים שלושה כותבים בצוות התוכנית שלה. ביום שישי האחרון פרסמה סרטון בו אמרה בדמעות כי "משרות של עובדים אחרים נמצאות בסכנה". לאחר שהסרטון עורר את זעמם של שחקנים וקולגות בתעשייה, בהם אליסה מילאנו ("מכושפות", "מי הבוס?"), בראדלי וויטפורד ("סיפורה של שפחה", "הבית הלבן") ודברה מסינג ("וויל וגרייס"), ברימור הסירה את הסרטון.

ב-2 במאי הכריז איגוד התסריטאים האמריקני על שביתה כללית, לאחר שהמו"מ עם נציגי איגוד המפיקים לא הוביל להסכם קיבוצי חדש, שנועד לעדכן את תנאי העבודה של התסריטאים נוכח השינויים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. ב-13 ביולי הצטרף איגוד השחקנים האמריקני SAG-AFTRA לשביתה, שנועדה לעדכן את תנאי העסקתם. שביתה של שני הארגונים בו זמנית לא התרחשה בהוליווד יותר מ-60 שנה.

הפופולריים