בשבי חמאס

משפחתו של רון בנימין שהוגדר נעדר עודכנה כי הוא נחטף לעזה

משפחתו של רון בנימין שהוגדר נעדר עודכנה שהוא נחטף לעזה
ב-7 באוקטובר רון רכב על אופניו עד שנעצר בידי מחבלים סמוך לקיבוץ מפלסים ונחטף. אחרי 56 ימים בהן משפחתו של רון חיה בידיעה כי הוא נעדר, הם קיבלו את הבשורה שהוא מצוי בשבי חמאס
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רון בנימין
צילום: מטה המשפחות.

משפחתו של רון בנימין שהוגדר נעדר מאז ה-7 באוקטובר התבשרה היום (שבת) כי הוא נחטף לרצועת עזה. רון בן 53 מרחובות, רכב על אופניו בסמוך לקיבוץ בארי ולאחר 56 ימים התברר כי הוא אינו נעדר, אלא בשבי חמאס.

> עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

החטופים שעדיין בשבי חמאס: הרשימה המלאה

דיווח: מסע ההתנקשויות שישראל מתכננת בבכירי חמאס

רון נשוי לאיילת ואב לשי וגיל, יצא מהבית שלו ברחובות לרכוב על אופניים בסינגל בארי בשבת ה-7 באוקטובר. מספר דקות לאחר שהגיע למקום, החלו האזעקות והוא החליט שלא להישאר שם. הוא שלח לבתו שי הקלטות שבהן הוא מספר שיש אזעקות והוא נמצא בעוטף עזה ושהוא לא יודע מה לעשות, אבל דבר אחד הוא ידע ואמר בנחרצות "אני חוזר הביתה".

רון עשה הכול כדי לחזור הביתה למשפחה, ועלה על הרכב והחל לנסוע צפונה על כביש 232, ליד קיבוץ מפלסים, חוליית מחבלים עצרה אותו ומשם הוא נחטף. משפחתו של רון אשר מחכה לו בבית בדאגה מסרה כי "רון הוא אבא מדהים, עוטף, חם דואג ואוהב".

ב-8 באוקטובר, אשתו של רון, איילת התראיינה לתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, וסיפרה על הרגעים האחרונים בהן שמעו מרון. "הוא יצא לטייל באופניים עם חברים וחנו את הרכבים בבארי. הוא שלח הודעה קולית לבתי ומאז לא דיברנו איתו יותר. בשעה 7:00 האוטו שלו הגיע למפלסים, הוא כנראה עצר שם ואנחנו עוד לא יודעים למה", סיפרה איילת. 

הריאיון המלא | האזינו

מוקדם יותר היום, גורמי הביטחון מסרו כי גופתו של אופיר צרפתי, שנחטף מהמסיבה ברעים לא הייתה נמצאת, ולא היה ניתן להביאה לקבורה בישראל, לולא עבודת המודיעין של שב"כ. ביממה האחרונה התבשרו יותר מחמש משפחות תושבי קיבוץ ניר עוז ובארי אודות יקיריהם שנרצחו בשבי חמאס. גם משפחתו של גיא יצחק אילוז, בן 26 מרעננה, התבשרה על מותו. 

הפופולריים