הרשימה המלאה

בעקבות ההודעה על המפכ"ל המיועד: שורה של ניצבים צפויים לפרוש מהמשטרה

עקב ההודעה על המפכ"ל המיועד: שורת ניצבים צפויים לפרוש
כמחצית מסגל הפיקוד במשטרה צפויים לפרוש מתפקידם עקב הודעת בן גביר על מינויו של ניצב אבשלום פלד למפכ"ל הבא, ובראשם מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג'מן. ניצב פלד למקורביו: "נרגש מההחלטה, מבין את גודל האחריות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניצב אבשלום פלד מפכ"ל המשטרה הבא
צילום: -

כמחצית מסגל הפיקוד במשטרה צפויים לפרוש מתפקידם אחרי הודעתו של השר איתמר בן גביר על מינויו של ניצב אבשלום פלד למפכ"ל הבא, ובראשם מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג'מן - כך פורסם הערב (שני) בחדשות הערב בכאן 11. ניצב תורג'מן מתכוון לסיים את כהונתו בחודשים הקרובים ולפרוש מהמשטרה. 

רוב הקצינים הבכירים ימתינו לאישור סופי של המינוי לפני שיפרשו. ניצבים נוספים הצפויים לפרוש הם יורם סופר, פרויקטור לפשיעה הערבית; בועז גולדברג, ראש אגף משאבי אנוש; עוזי לוי, מפקד מחוז ש"י ויגאל בן שלום, ראש אגף חקירות ומודיעין. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

ארבעה ניצבים נוספים שוקלים לפרוש - אבי ביטון, מפקד מחוז מרכז; פרץ עמר, מפקד מחוז תל אביב; יהודה בן עטר, ראש אגף התנועה
וסיגל בר צבי, ראש אגף המבצעים.

המפכ"ל המיועד אבשלום פלד אמר היום למקורביו: "אני חש נרגש מעצם הבחירה ובו זמנית מבין את גודל האחריות". ניצב אבשלום פלד הוא בן 63, נשוי ואב לשלושה. הוא החל את דרכו במשטרה לפני כ-40 שנה כלוחם מג"ב ומפקד מחלקה בימ"מ. זאת, לאחר שהשתחרר מצה"ל כמ"פ בחטיבת השריון. פלד נכנס לתפקידו כסמפכ"ל בחודש אפריל 2023. הוא בעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון ובלימודי האסלאם מאוניברסיטת בן גוריון בנגב ובעל תואר שני במדעי היהדות מהקרייה האקדמית אונו. בנוסף, הוא בוגר לימודי התוכנית לקרימינולוגיה מאוניברסיטת וירג'יניה שבארצות הברית. 

 

הפופולריים