כותרות השבת: גופתו של החטוף רון בנימין חולצה ויעל דיין נפטרה

כותרות השבת: גופתו של רון בנימין חולצה ויעל דיין נפטרה
גופתו של בנימין, בן 53 מרחובות, הובאה לארץ • הסופרת, העיתונאית והפוליטיקאית נפטרה בגיל 85 • לפחות 2 מחבלים חוסלו מהאוויר בג'נין - "תיכננו פיגוע בטווח המיידי" • 10 רקטות נורו לאשקלון ויורטו • דיווח על תקיפה בסוריה סמוך לגבול עם לבנון • מתיחות שיא בקבינט המלחמה לקראת כינוסו הערב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כותרות השבת
צילום: .

גופתו של רון בנימין שנרצח ב-7 באוקטובר ונחטף לעזה חולצה והובאה לישראל

מטה המשפחות להחזרת החטופים הודיע הערב כי גופתו של החטוף רון בנימין, בן 53 מרחובות, חולצה מעזה. גופתו של בנימין נמצאה בעזה באותו המקום בו נמצאו גופותיהם של שני לוק, יצחק גלרנטר ועמית בוסקילה -  שלושת החטופים שצה"ל הודיע אתמול שגופותיהם הוחזרו לארץ. בשבי חמאס מוחזקים 128 חטופים, בהם 39 שאינם בין החיים.

רון בנימין

לידיעה המלאה

הסופרת, העיתונאית והפוליטיקאית יעל דיין נפטרה בגיל 85

חברת הכנסת לשעבר יעל דיין, בתו של משה דיין, נפטרה היום (שבת) בגיל 85. דיין, סופרת ועיתונאית, נולדה בנהלל ועברה לירושלים כשהייתה בת עשר. היא ביצעה גם תפקידים בכירים בעיריית תל אביב-יפו וזכתה בפרס מפעל חיים מטעם המשרד לשיוויון חברתי בשנת 2022.

לידיעה המלאה

מטוס קרב תקף בג'נין: לפחות 2 מחבלים חוסלו - "תיכננו פיגוע בטווח המיידי"

מטוס קרב ומסוק קרב של חיל האוויר תקפו הלילה מבנה בג'נין, אשר שימש כחמ"ל מבצעים של הג'יהאד האיסלאמי. זאת בעקבות מידע מודיעיני משב"כ באשר לחוליית מחבלים ששהתה שם, ותכננה לבצע פיגוע בטווח הזמן המיידי. לפי מקורות פלסטיניים, בתקיפה חוסלו שני מחבלים בג'יהאד האסלאמי ונפצעו 11 נוספים. 

לידיעה המלאה

שלוש גופות חטופים חולצו מעזה | כל הפרטים על המבצע

המידע על מיקום גופותיהם של שני לוק, עמית בוסקילה ויצחק גלרנטר הגיע מחקירות שב"כ של מחבלים שנעצרו על ידי הכוחות ברצועה והובאו להמשך חקירה בישראל. הם נחקרו תחת חשד למעורבות בהחזקת חטופים. לאחר חקירתם, היחידה בשב"כ שעובדת עם צה"ל בסוגיית השבויים והנעדרים עיבדה את המודיעין וחיברה את קצוות המידע, שהביא לאיתור המדויק שבו הוחזקו הגופות.

לידיעה המלאה

מתיחות שיא בקבינט המלחמה: בכירים מעריכים שהפירוק "קרוב מתמיד"

מקורות בקבינט סיפרו כי היחסים בין חברי הפורום המצומצם "הידרדרו משמעותית" בתקופה האחרונה, בעיקר בשל חוסר קבלת החלטות אסטרטגיות ואי התקדמות בסוגיית החטופים. עוד נאמר כי היחסים מתוחים לא רק בין הדרג המדיני לבין עצמו, אלא גם בינו לבין הדרג הצבאי.

לידיעה המלאה

 דיווח: כלי רכב הותקף בקרבת מחסום של צבא סוריה סמוך לגבול לבנון

ערוץ אל-חדת' דיווח כי היעד שהותקף ברכב ניצל מניסיון החיסול. המרכז הסורי לזכויות אדם, גוף אופוזיציה היושב בבריטניה, דיווח כי במכונית שהותקפה היו שני בני אדם, שגורלם עוד לא נודע.

יותר מ-80 מחבלים חוסלו ברפיח, אותרו מנהרות במרחב

דובר צה"ל: כוחות גבעתי  במזרח רפיח חיסלו עד כה יותר מ-80 במרחב. הלוחמים איתרו בפשיטות ממוקדות אמצעי לחימה רבים ביניהם רובים, רימונים ומחסניות ואיתרו מנהרות משמעותיות. כמו כן, הכוחות איתרו מספר רב של מקלעי נ"מ וחיל האוויר השמיד עשרות תשתיות.

10 רקטות שוגרו לאשקלון, חמש מהן יורטו, השאר נפלו בשטחים פתוחים

הפופולריים