כותרות החג

בכיר חיזבאללה חוסל; מטחים כבדים מלבנון ושריפות בצפון

בכיר חיזבאללה חוסל; מטחים כבדים מלבנון ושריפות בצפון
דוח של האו"ם טוען: "ישראל ביצעה פשעי מלחמה ופשעים נגד האנושות בעזה" • גורם ישראלי: "קיבלנו את תשובת חמאס, הוא דחה את המתווה" • CNN: סינוואר מאמין שחמאס מסוגל לשרוד את התקפות ישראל | לכל הכותרות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כותרות החג - 12.06.24
כותרות החג - 12.06.24 צילום: מיכאל גלעדי, פלאש 90

צה"ל חיסל את המפקד הכי בכיר בחיזבאללה מתחילת המלחמה

צה"ל הודיע היום (רביעי) באופן רשמי על חיסולו של בכיר חיזבאללה, "אבו-טאלב", מפקד יחידת "נאסר", בתקיפה של כלי טייס של חיל האוויר בכפר ג'ויא סמוך לצור בדרום לבנון. יחד עם אבו-טאלב איתו נהרגו עוד שלושה מפקדים מחזית הדרום של חיזבאללה, בהם שני מפקדים ועוזרו האישי - לפי צה"ל סגנו לא היה ביעד שהותקף

לידיעה המלאה

הצפון עולה באש: שריפות פרצו בעקבות שיגורים מלבנון

שריפות פרצו היום (רביעי) בכמה מוקדים בצפון הארץ, בעקבות מטח של כ-170 שיגורים שבוצעו מלבנון. 25 צוותי כיבוי פעלו באזור לצד צוותי כיבוי נוספים שהצטרפו לתגבר. השריפות פרצו ביער ביריה, עין הזיתים, מושב מירון, עמיאד, קדיתא ולאורך כביש 85.

לידיעה המלאה

גורם ישראלי: "קיבלנו את תשובת חמאס, הוא דחה את המתווה"

גורם ישראלי אמר אתמול (שלישי) כי ישראל קיבלה את תשובת חמאס להצעה הישראלית לעסקה לשחרור חטופים וכי בתשובתו דחה ארגון הטרור את מתווה העסקה שהציג הנשיא האמריקני ביידן. 

לידיעה המלאה

בלינקן בקטר: חמאס הכניס שינויים להצעה - חלקם אפשריים וחלקם לא

במסיבת עיתונאים שקיים שר החוץ האמריקני בלינקן עם ראש ממשלת קטר אמר היום (רביעי) בלינקן כי חמאס הציע כמה שינויים להצעה במסגרת תשובתו שהתקבלה אמש למתווה הישראלי לעסקה, וכי השינויים האלה נדונים עם גורמים מצרים וקטרים. לדבריו, חלק מהשינויים שדורש חמאס הם אפשריים וחלקם לא. 

לידיעה המלאה

דוח של האו"ם טוען: "ישראל ביצעה פשעי מלחמה ופשעים נגד האנושות בעזה"

רשת הטלוויזיה האמריקנית CNN דיווחה היום (רביעי) על דוח של האו"ם שטוען כי בחודשים הראשונים של המלחמה בעזה בוצעו פשעי מלחמה, הן מצד ישראל והן מצד חמאס. ממצאי הדוח פורסמו היום, על ידי ועדה מיוחדת של האו"ם אשר בדקה את אירועי המלחמה, מרגע פריצתה ב-7 באוקטובר ועד סוף 2023.

לידיעה המלאה

דיווח: סינוואר מאמין שחמאס מסוגל לשרוד את התקפות ישראל

גורמי מודיעין בארצות הברית סבורים כי מנהיג חמאס ברצועת עזה יחיא סינוואר, מאמין שארגונו מסוגל לשרוד את התקפות ישראל - כך דווח הלילה (שלישי) ב-CNN. על פי הדיווח, סינוואר מרגיש מספיק בטוח בעצמו כשהדבר מתבטא בגישתו לשיחות המשא ומתן לעסקת חטופים והפסקת אש.

לידיעה המלאה 

"נעלו אותם בשירותים ואיימו עליהם שיהרגו אותם": תנאי השבי בהם הוחזקו שלושת החטופים

עיתון ה"וול סטריט ג'ורנל" האמריקני דיווח אתמול (שלישי) על תנאי השבי בהם הוחזקו שלומי זיו, אלמוג מאיר ג'אן ואנדריי קוזלוב שחולצו בשבת האחרונה על ידי כוחות הביטחון יחד עם נועה ארגמני. הפרטים על תנאי השבי של השלושה בעזה, מבוססים על ריאיונות עם קרובי משפחה של החטופים וגורמי ביטחון ורפואה ישראלים שטיפלו בהם.

לידיעה המלאה

דיווח: מנהיגי G7 צפויים לקרוא לחמאס להסכים להפסקת האש

מנהיגי G7 צפויים לקרוא לחמאס להסכים להסכם הפסקת האש, כפי שעיקריו הוצגו בחודש שעבר על ידי נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן. כך לפי טיוטת ההצעה שהגיעה לידי סוכנות הידיעות "בלומברג" ודווח היום (רביעי). בנוסף, מנהיגי שבע המדינות המתועשות צפויים לקרוא לישראל להפחית ולצמצם את פעילותה הצבאית ברפיח.

לידיעה המלאה

בנו של ביידן הורשע ברכישת נשק תחת השפעת סמים

בנו של נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן, האנטר ביידן, הורשע אתמול (שלישי) בשלוש עבירות פדרליות הקשורות לבעלות על נשק. האנטר עלול לעמוד בפני קנס ועונש מאסר שעלול להימשך עד כדי 25 שנים. הנשיא ביידן הגיב להרשעת בנו ואמר כי הוא מקבל את תוצאות ההליך. הוא הוסיף שימשיך לכבד את ההליך המשפטי, בזמן שבנו שוקל לערער על פסק הדין.

לידיעה המלאה

הפופולריים