אנחנו על המפית
00:25:28

ליד המפית | לאכול בפילדלפיה עם מייקל סולומונוב

השף ברק יחזקאלי יוצא לסיבובי זלילה בערים הגדולות בעולם עם שף ישראלי שחי בעיר ומכיר לו את נקודות החן הקולינאריות הכי שוות. השניים יבקרו בחמישה מקומות שאסור לפספס. הפעם: פילדלפיה עם מייקל סולומונוב

איפה הכי כדאי לאכול בפילדלפיה? מייקל סולומונוב, שיחד עם שותפו חולש על 13 מקומות שסובבים סביב אוכל, לקח את השף ברק יחזקאלי לחמש מסעדות מוצלחות ברחבי העיר הגדולה בפנסילבניה.

צפו בפרק המלא>>

בוקר:

High Street on Market

מקום קטן ושכונתי שמציג גלריית לחמים כבירים, שמהם רוקחים את כריכי הבוקר, לצד אלכוהול מקומי ומנות נוספות שנוטלות השראה מהמטבח הקליפורני

כתובת: 308 Market St

מתוך עמוד הפייסבוק של המסעדה

מקומי:

Dutch Eating Place

הדיינר המקומי מציע מנות מסורתיות לקהילה , והוא שוכן ברידינג טרמינל מרקט - שוק ענק שנמצא במבנה היסטורי שקיים עוד מ-1893, ויש בו הכל כולל דוכנים ששיכים לבני האמיש שמוכרים את מרכולם.

כתובת: 51 N 12th St

מתוך עמוד הפייסבוק של המסעדה

אוכל רחוב:

Pat's King of Steaks
המקום בו נולד ב-1930 סמל גאוותה של העיר - הפילי צ'יזסטייק. ממש ממול שוכן המקום של ג'ינו, ובין שני המקומות יש כבר 50 שנה תחרות מיתולוגית על השאלה מי טוב יותר.

כתובת: 1237 E Passyunk Ave

מתוך אתר המסעדה

פיין דיינינג:

Vetri

מסעדת פיין דיינינג של השף מארק וטרי, שזכה בפרס ג'יימס בירד היוקרתי ב-2005, ומגישה תפריט עם בסיס איטלקי והשפעות מהעולם. ארוחת טעימות של 12 מנות תעלה 165 דולר לאדם.

כתובת: 1312 Spruce St

מתוך אתר המסעדה

מתוקים:

Termini Bros Bakery

האחים טרמיני הגיעו לארה"ב ב-1920, ומאז הפכו לשם דבר בקינוחים איטלקיים מסורתיים. הבולט מכולם הוא הקנולי האיטלקי המפורסם של הבית, וזהו מוסד חשוב ומרכזי בחיי העיר.

כתובת: 1523 S 8th St

מתוך עמוד הפייסבוק של המסעדה

עוד על המפית:

כל השפים: 
יריב ברבי - פריז | סימונה אלחרר - בריסלמייקל רנטיסי - סידנידורון לורן - שנגחאישי דובלרו - ברצלונה | מייקל סולומונוב - פילדלפיהאלעד ואיתמר - ליסבון

ליד המפית - המלצות השפים למסעדות הכי טובות: 
פריז | בריסלסידנישנגחאיברצלונה | פילדלפיה | ליסבון

עונה 1